| Okami23 a întrebat:

Salutare TPU, imi recomandati si mie niste seriale bune din care ai ce invata, in afara de cele cu doctori, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| myamishka a răspuns:

1. Pariu cu viata
2. The Vampire Diaries
3. Lie to me
4. Supernatural
5. Prison Break
6.The Mentalist
7. The Secret Circle
8. Terra Nova
9. True Blood
10. Pretty Little Liars
Nu stiu ce poti sa inveti din ele dar sunt interesante.

| Okami23 explică (pentru myamishka):

Lie to me am inceput sa ma uit si e mortal, cu ce e terra nova?

11 răspunsuri:
| annabountii99 a răspuns:

Chiar unul cu doctori voiam sa zic pana nu am citit tot laughing.nu prea stiu altele "educative" laughing eu ma uit la pariu cu viata big grin.e romanesc si nu prea e educativ, e musical big grin e cel mai tare.

| Okami23 explică (pentru annabountii99):

Mi-a placut pariu cu viata dar in celelalte sezoane acum se combina mult prea mult

| annabountii99 a răspuns (pentru Okami23):

Cum adica? laughing

| Okami23 explică (pentru annabountii99):

Las-o balta ai 13 ani, eu am 19

| annabountii99 a răspuns (pentru Okami23):

N'am 13 laughingb am 14 big grin
si. de unde stii tu atatea?

| Okami23 explică (pentru annabountii99):

Ti-ai scris 99 la nume, fa si tu un calcul 2012-1999- cat e? ca faci mate la scoala

| annabountii99 a răspuns (pentru Okami23):

laughing ma gandeamn eu, dar totusi am 14 laughing

| Okami23 explică (pentru annabountii99):

Cat crezi ca imi pasa?
ps:deloc

| 010123 a răspuns:

Legendele palatului, chiar ai ce invata din cultura coreeana.(uneori totusi sunt si cu doctori).

| mamasitakiss a răspuns:

N.C.I.S Ancheta militara
C.S.I miami, new york, los angeles
Minti criminale(e unul din cele mai bune seriale ai multe de invatat de acolo)