| alisiapretty a întrebat:

Seriale / filme de psihologie?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Lie to me.

| feraryyy78 a răspuns:

Scrie pe google divx si cauta la categorii, trebuie sa gasesti.

| MoreFun a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult trilogia de filme The butterfly effect.

| MikkyAnduu24 a răspuns:

Bună Scumpo,

Uite aici câteva filme și seriale:
Identity
Memento
The Usual Suspects
Pi
Se7en
The Shawshank Redemption
The Number 23
Lie to me
Criminal minds
The mentalist
In deriva

Sper că ți.am fost de folos măcar puțin. Te pup :*! O seară frumoasă să ai!

| Elenanana a răspuns:

Seriale foarte bune sunt Lie to me si Criminal Minds, merg destul de mult pe psihologie si explica lucrurile.
Si The Mentalist e bun dar merge mai mult pe intuitie.
Bones e iar interesant. Desi merge mai mult pe antropologie si criminalistica, explica si multe chestii de psihologie.

http://www.blogvedete.com/