| wαтerғαll a întrebat:

Stiti cumva niste filme/seriale pe tema legii atractiei, univers, psihologie si chestii de astea? As vrea putine si bune, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

Doctor Who, Lie To Me. Singurele seriale pe care le-as recomanda si au legatura cu ce ai cerut. (Din cele vizionate de mine ofc)

Filme nu imi vin prea multe in minte, ai putea sa te uiti la I origins, Interstellar, Stardust, sau unele dintre preferatele mele, Inception/Shooter Island.
Vizionare plăcuta happy

2 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

The silent of the lambs
The mentalist
Death note( 3 parti)
Cold case

| Mihaaa24 a răspuns:

Încearcă "Secretul". Este o serie de cărți pe tema aceasta, cu secrete dezvăluite de Rhonda Byrne. Seria conține mai multe volume: Secretul, Magia, Puterea, Eroul și mi se pare că mai este una. Știu că s-a făcut film după Secretul, probabil și după Magia. Dacă nu le-ai citit încă, îți recomand și cărțile. happy