| wolder a întrebat:

Serialul Sherlock (2010) merita vizionat?
Vreau o parere sincera!

Răspuns Câştigător
| DamianCS a răspuns:

Este super fain serialul. Are 3 sezoane deocamdată, fiecare cu câte 3 episoade, fiecare de câte o oră jumătate. Pot fi urmărite și ca filme independente, dar are și o poveste întreg serialul. Îți recomand!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, atâta timp cât ai și timp merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e un serial de nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il recomand. De fapt, oricine l-a vazut cred ca i-a placut.

| December a răspuns:

E o chestie de gusturi in final. Din pucntul meu de vedere e foarte fain! merita din plin!

| fredow a răspuns:

Serial genial. Recomand

| Redrose123 a răspuns:

Da.Mie sincer mi s-a părut interesant dar e cam greu de înțeles logică în unele episoade.
Dar ar merită văzut. Sper ca te-am ajutat!