| vallystil a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale frumoase
excludeti urmatoarele seriale pe care le-am vazut sau nu-mi plac:
The Vampire Diaries,Lost,Prison Break,Lie To Me,Fringe,The Mentalis,Heroes, The 4400, 24, Supernatural,CSI.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
The Carrie Diaries
The O.C.
Teen Wolf
Hemlock Grove
The Gates
Banshee
Bates Motel
Arrow
Lost Girl
Orphan Black
Continuum
Cult
Terra Nova
The Americans
Charmed
Merlin
Revenge
Beauty & The Beast
Knight Rider Kitt (2008)

| vangaelis a răspuns:

My name is Earl, Scrubs, The middle

| Lexi888 a răspuns:

The walking dead.e bun.si nu te sperii ca e praf la capitolul horror.

| Crissu3005 a răspuns:

Flashpoint,Hanibal,Crossing lines,Grimm,Criminal minds, Game of thrones, Blue bloods, NCIS, Graceland, Rizzoli&Isles....mai bine precizeaza ce gen vreilaughing

| vallystil explică (pentru Crissu3005):

Nu are importanta genul sa fie un film care v-a placut si il recomandati mai departe.

| TwiXXXie a răspuns:

Cele mai bune seriale, recomandate de IMDB(Internet Movie Data Base):
The Walking Dead
Friends
How I met your mother
Rome
The Borgias
Vikings
Game of Thrones
Spartacus

| danutzaaa1234 a răspuns:

Shameless, teen wolf