| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale va plac cel mai mult?big grin. [ Fara : The Vampire Diaries, Grey's Anatomy si Prison Break-le-am vazut.]. Multumesc :*.

4 răspunsuri:
| ExpertoTpu a răspuns:

Grey`s anatomy imi place cel mai mult,te emotioneaza pana la lacrimi unele episoade happy Actorii stiu sa se si distreze, sa si munceasca(in domeniul lor)
The vampire diaries-nu mi se pare atat de interesant
Prison Break-nu m-am uitat, nu iti pot zice daca imi place sau nu tongue

| CopilașTembel a răspuns:

Bad Guy, Secretele de la palat, Giuvaierul Palatului...love struck Si orce serial coreean.

| alinutzaap a răspuns:

You're Beautiful,Heartstrings, love buffet, daca vrei sa te uiti le poti vedea pe situl acesta
http://www.viki.com/channels?category=tv :*

| AlinaMilos a răspuns:

Grey's anatomy! Love it! Imi place la nebunie laughing