| gaboruGG a întrebat:

Spuneti o replica dintr-un film care v-a impresionat sau va amuzat.

Răspuns Câştigător
| SpiritLibeR a răspuns:

Eeee...un fleac...m-au ciuruit.....sau stai nu trage don semaca sunt eu lascarica

29 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hasta la vista, baby! Scwarzenegger in Terminatorul.

| William a răspuns:

A: Don't mistake my kindness for weakness.
B: What should I mistake it for?

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Pe mine m-a amuzat teribil replica lui Macaulay Culkin (Kevin), din Home Alone: "Merry Christmas you filthy animal and a happy new year!"

Toate cele bune!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dragule, ținând cont că un băiat haios și plin de viață, adresează întrebarea, trebuie să mă conformez și să-ți ofer un răspuns pe măsură. : ))

♣ "Nici nu mai stiu cum mă cheamă, toate îmi spun *Frumosule!* "
♣ "Când m-am privit în oglindă îmi venea să-mi vorbesc cu dumneavoastră. Am fost nevoit să închid urgent pentru renovare."

Dacă erai mai romantic, ți-aș fi zis ca Heathcliff (Wuthering Heights): "I can't live without my soul!" blushing

Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

M-a amuzat pentru că este spusă în românește, altfel m-a impresionat:The sun is setting profesor, and you are so far from home (profesore soarele apune si esti așa departe de casă) și continuă/răspuns:doamne iartă păcatele mele și iartă ceea ce voi face, dar lasă-mă să-mi amintesc veșnic pentru ca Miriam și toate celelalte, să nu fi murit în zadar//The Strain/serial, sez.1 ep.12

| Duucu a răspuns:

"Unii s-au nascut pentru a compune muzica, altii pentru a descompune atomul....eu m-am nascut pentru a fura"

| MaliciousDeath a răspuns:

"Cmrtmph mpf mmph fht, mmpph mppph mmmph mmph mph!"-Kenny McCormick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''- Aime moi!
- Cap!
- Attends, c’est un jeu là pour toi?
- Non, c’est un pari. C’est toi qui l’a lancé.
- Bah si c’est moi qui l’ai lancé t’as pas su le rattraper au vol. Pauvre tache. Tu vas rater ton bus.''
E tare amuzant ca apoi ea se supara si pleaca laughing Dar se intoarce dupa eawinking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Whoever says money can't buy happiness, doesn't know where to shop

| TanteMarianne a răspuns:

Pai imi place(de fapt ma cam face sa plang) finalul filmului the curious case of benjamin button :
https://www.youtube.com/watch?v=Nq76RRUD74Y
e atat de dramatic (mai ales daca vezi si filmul)... nu-i asa?

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns (pentru gaboruGG):

Nici eu... efectiv e dramatic! happy

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns (pentru gaboruGG):

Nu stiu de ce mi se pare atat de dramatic laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns (pentru gaboruGG):

Hahaha laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns (pentru gaboruGG):

Pe bune? scuzeeeee sad

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns (pentru gaboruGG):

Ok

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Nu e amuzanta, dar mi-a placut replica din titanic a lui rose cand o intreaba cum o cheama si ea raspunde "Rose.Rose Dawson".
Sau replicile din Sub aceesi stea sunt interesante happy

| TiniS a răspuns:

M.a impresionat : ''Cum vrei tu sa te iubesc daca iubesti si tu? Nu vrei sa te iubesc asa cum vreau sa te iubesc eu,,

| QueenCoffee a răspuns:

One particle of unobtainium has a nuclear reaction with the flux capacitor - carry the '2' - changing its atomic isotoner into a radioactive spider. F*** you, Science! (Jenko din 21 jump street) XD

| SorinaBlackOwl13 a răspuns:

,,Not all monster do monstrous things"-Teen Wolf
,,Daca nu-ti folosesti inima cui ii pasa daca suferi
?"-Home Alone(cred)
,,Cine ar fi crezut? Daca petreci mult timp cu cineva si nu il omori,deveniti prieteni."-TVD
,,-Ei bine,el o place, iar ea para sa il placa.
-Pare sa."-PLL
,, Mi-ai furat ceea ce mai ramasese din inima mea, iar acum te-am pierdut pentru totdeauna."-Maleficent
,, Istoria se scrie zilnic.Voi ce lasati in urma?",
,, Cea mai scurta cale spre inima e prin coasta a cincea si a sasea." astea mi-au placut cel mai mult.la cele la care nu am stiut de unde sunt nu am scris

| andrei12345678901 a răspuns:

Craciun fericit animal imputit si un an nou fericit asta este replica din singur acasa2

| DanM001 a răspuns:

" I'll be back. "
" Bond. James Bond! "