| OnlyDga a întrebat:

Stie cineva cate filme din seria final destination, un film horror care imi place la nebunie sunt? Le-am vazut pe toate pana la final destination 5. E si 6? Am vazut ceva pe net cum ca ar fi aparut in 2017. Pleaseee!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Sunt 5 filme în acestă serie:
Final Destination (2000)
Final Destination 2 (2003)
Final Destination 3 (2006)
The Final Destination (2009)
Final Destination 5 (2011)
Final Destination 6 nu exista încă (nu știu unde puteai să găsești această inf.). Dacă vei căuta vei găsi doar informații ne-updatate... expirate.

| OnlyDga explică (pentru faramatania):

Am cautat pe net 6 si mi-a dat ceva din 2017 si niste ***-uri, oricum erau fake-uri cel mai probabil. Mersi si sper sa apara si 6 cat mai curand. E super jmek filmu'. big grin

1 răspuns: