| madelf a întrebat:

Stie cineva cate sezoane are in total serialul Pretty Little Liars? Stiu ca au aparut 3 sezoane, dar m-ar interesa cate sezoane are per total.Am cautat peste tot pe net, dar nu am gasit, de aia apelez la cunostinta voastra.

Răspuns Câştigător
| Smiile_Daniiela_1998 a răspuns:

Serialul asta e facut dupa niste carti, iar cartile alea sunt 12. S-ar putea sa fie 12 sezoane, nu se stie depinde si de audienta si de tot, buget. etc. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Inca nu se stie cate sezoane vor mai fi... daca au audienta vor continua serialul. daca nu.

| capsunaturcoaz a răspuns:

Momentan se filmeaza sezonul 3 dar cine stie cate vor mai fi