| forlucky a întrebat:

Stie cineva daca Dove Cameron e romanca? Gen o ruda ceva, stiu ca din partea tatalui are origini franceze si am auzit cum ca bunica din partea mamei este romanca.

5 răspunsuri:
| forlucky explică (pentru Yurisa):

Nu e chiar ce doream pentru ca tot nu am aflat cine este bunica din partea mamei

| Yurisa a răspuns (pentru forlucky):

Iti e greu sa citesti un arbore genealogic? Ai nevoie de ajutor?

| forlucky explică (pentru Yurisa):

Nu este specificat fi mai atent
sau gresesc eu si te rog sa mi-l zici tu

| Yurisa a răspuns (pentru forlucky):

Daca nu este specificat, inseamna ca nu exista informatii. Cauta pe google numele tipei si "Romania", poate gasesti ceva mai precis, dar nu cred ca exista lume atat de interesata de originile ei laughing