| Ryss a întrebat:

Ştie cineva dacă există film cu Legendele Olimpului: Zeii şi Eroii?

Dacă da, dați-mi un link, vă rog.

! URGENT: DAU FUNDĂ CUI REUŞEŞTE SĂ MĂ AJUTE!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E mult mai simplu să vizionezi un film, decât să citești cărțile, nu-i așa?
Sorry, dar nu există ceea ce cauți!

| Ryss explică (pentru floresdemayo):

Nu, eu nu mă refer că vreau să văd filmul fiindcă mi-e lene să citesc. straight face
Nu trage concluzii înainte să ştii.
Eu am citit mult din cartea asta, dar vreau să văd şi filmul pentru că vreau să înțeleg foarte bine ce se întâmplă aici, având în vedere că am mare nevoie de ea, la şcoală, anul acesta.

Plus, mie îmi place să citesc.
Dacă vreau să vizionez un film după o carte, prima dată citesc.winking

| Sn4k3 a răspuns:

Clash of the Titans si Wrath of the Titans, dar nu sunt dupa carti, nu te ajuta la scoala, ti le-am dat doar in caz ca iti plac genul asta de filme.

| JimJones a răspuns:

Din pacate nu exista.