| Fluffy2264 a întrebat:

Stie cineva niste desene vechi cu un baiat care noaptea se punea la somn in camera lui si la un moment dat se trezea si mergea printr-un tub care il ducea intr-o alta lume, spre exemplu odata mergea intr-o lume in care oamenii mergeau invers(cu capul in jos) si el mai era cu cativa prieteni.
Efectiv nu stie nimeni altcineva de desenul acesta si sper sa il pot gasi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, posibil sa fie vorba de "Familia traznita" (Mézga család in maghiara).

| Fluffy2264 explică (pentru anonim_4396):

Cel mai probabil sa fie acesta! Desi nu imi amintesc sa fi fost vorba de o nava spatiala cu care sa calatoreasca, dar acest desen este cel mai aproape fata de ceea ce imi amintesc! Multumesc mult!

1 răspuns: