| rellick a întrebat:

Stie cineva un film cu un antrenor de fotbal american parca... este comedie... dar nu stiu cum ii mai spune

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

LOL eu vreau funda pentru ca am raspuns primul big grin mersi

4 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

The Longest Yard cu Adam Sandler

http://www.imdb.com/title/tt0398165/

?:D

| YONTU a răspuns:

Ba da! Personajul fiind Jim Carrey(actorul comediilor si la care razi cu pofta). Filmul se numeste Ace Ventura - Pet Detective (1994)

| DeliciouslyComplicated a răspuns:

Cauta pe imdb filme cu adam sandler The Longest Yard sau Echipa Sfarma-tot mi se pare ca e ce zici tu

| rellick explică:

Acum sa zica unu dintre voi care vrea funda

| Nucreeed a răspuns (pentru rellick):

LOL eu vreau funda pentru ca am raspuns primul big grin mersi