| sksjsnnsns a întrebat:

Stiti cumva dacaa aparut filmul - I AM NUMER FOUR 2-? dacanu a aparut, care ar fi data in care ar aparea?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

"Release date: According to rumors, 2015"//mai multe, vezi aici:
http://date-release.com/i-am-number-four-2-release-date-premiere-2015/

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu se stie daca o sa se mai faca. Dar sigur va aparea dupa 2016, poate 2017. Cauta informatii despre film ca doar de asta este google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici macar nu este in planuri daramite sa se stie o data de iesire a filmului.