| anonim_4396 a întrebat:

Stiti filme bune cu tema 'adolescentii din ziua de azi'? Adica cei care fac gesturi gen : self-harming, sinucidere. Caut filme gen pentru o piesa de teatru si nu gasesc nimic regizat si pus in scena(etc) de nota 9-10.

Răspuns Câştigător
| trisha88 a răspuns:

Recent am vazut un film cu adolescenti "Disconect"

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Do The Right Thing
House Party
Boyz N the Hood
New Jack City
Juice

| MaliciousDeath a răspuns:

Ai putea incerca Chatroom.
Cea mai mare parte din actiunea filmului se petrece intr-o camera(de chat) in care se intalnesc, fac cunostinta si vorbesc despre problemele lor.Nu e cel mai bun film, dar nu e atat de greu sa-l pui in scena.