| Neculaescu_George_1998 a întrebat:

Ce seriale americane pentru adolescenti cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Genessis a răspuns:

Supernatural
Dexter
Lie to me
Merlin
Greys anatomy
Astea tin cele mai mult de supernatural.Si celelalte, dar mai putin.
Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Gossip girl,The vampre diaries,True blood,Pretty little liars,Teen Wolf,Grimm, Supernatural, Switched at birth, Awkward, Weeds..si cam atat.

| Yummi a răspuns:

Doctor who, Dexter, Grey's Anatomy.thinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

| Genessis a răspuns:

The vampire diaries
The secret circle
Dexter
Lie to me
Pretty little liars
Fairly legal
Merlin
Teen wolf
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Tower Prep
Greys Anatomy
Cam atatea stiu. Sper sa iti placa!

| Neculaescu_George_1998 explică (pentru Genessis):

Uoau ce multe sunt. mersi, dar vreau mai multe care tin de supranatural in afara de : The vampire diaries, the secret circle si teen wolf. care sunt?

| Genessis a răspuns (pentru Neculaescu_George_1998):

Supernatural
Dexter
Lie to me
Merlin
Greys anatomy
Astea tin cele mai mult de supernatural.Si celelalte, dar mai putin.
Vizionare placuta!

| honeybunny13 a răspuns:

Suburgatory modern family the secrte circle psych restul sau cam spus

| JustMyLove a răspuns:

Skins UK, Skins US, True Blood, The Vampire Diaries, Gossip Girl, Teen Wolf.