| droid96 a întrebat:

Tocmai am terminat de vizionat serialul Lie to me. Imi puteti recomanda alt serial online fain la care sa ma uit?

Răspuns Câştigător
| digital7shady a răspuns:

Doctor Who: SF, drama, aventura, romantic(cateodata), actiune si suspans la maxim, intr-o super productie BBC. Iti sugerez sa te uiti de la reluarea serialului din 2005(a inceput in 1968(parca) si a fost intrerupt in 1996, iar apoi filmarile au fost reluate in 2005, serialul continuand pana azi.) Chiar daca urasi SF-ul, vei iubi serialul.

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incearca White Collar.

Răspuns utilizator avertizat
| M25M a răspuns:

Elementary este asemanator.

| thewomaninwhite a răspuns:

Gossip girl sau the vampire diaries sunt superbe

| Andeuta a răspuns:

Dexter
prison break
Fringe
Supernatural
Lost
The Mentalist

| deadwillow a răspuns:

Uuuuuu alt fan Lie to me :X
House MD, The Mentalist, Game of Thrones, toate rahaturile cu vampiri care vad ca prind foarte mult ( nu jignesc pe nimeni,doar ca mi se par toate la fel), True Blood desi mi se pare scarbos cateodata... Doctor Who fiindca am observat ca din ce in ce mai multa lume e pasionata de serialul asta, Dexter, Prison Break, Midsummer Murders, Charmed, Pretty Little Liars, Grey's Anatomy...

| Burdetiu a răspuns:

Prison Breack si CSI New York le gasesti pe vplay

| JustClaudiu a răspuns:

Arrow,Supernatural,Hannibal,The Following, da Vinci's demons, Spartacus, Game of Thrones, True Blood, Teen Wolf, The Walking Dead, Bates Motel, The Vampire Diaries, Vikings, Grimm, Californication, Homeland, The Mentalist.

| ReallyChopped a răspuns:

Eu ma uit la King 2 hearts e foarte tare xD daca vrei ceva cute uita-te la thinking flower boy ramyun shop (lie to me e acela corean presupun laughing XD )