| Dotdotggg a întrebat:

TPU va rog dati-mi si mie un program ca sa nu mi se mai blocheze filmele pe care le vad pe net ca nu stiu ce naiba au si trebuie sa pun pauza sa se incarce daca stiti de unde pot lua un program ca sa n mai stau atat la filme sa incarce va rog datimil dau Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Pedrorock a răspuns:

Pai ai putea sa folosesti speedbit video accelerator

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este program pentru asa ceva! Singura solutie este sa vorbesti cu providerul tau de internet sa-ti mareasca viteza de internet ->bineinteles contra cost!

| Dotdotggg explică:

Am 10 MB viteza la net

| Dotdotggg explică:

Nu descarc nimic de pe net cand ma uit la fil si folosesc google chrome ma uit chiar acum la Triplu X dar trebuie mereu sa ii pun pauza sa se incarce apropo suntem trei conectati la acelasi net eu, tata si vecinu din cauza asta o merge asa greu?

| soul2soull a răspuns:

Schimba provideru de internet eu am 2.4 MB de la upc nu e mult dar este un host stabil si internetul cade foarte rar acum opiniile sunt impartite nu exista un soft care sa faca asa ceva sunt cateva care-ti dau falsa impresie ca fac ce zic dar nu e asa

Un singur lucru ai putea face nu mai downloada nimic cand te uiti on-line la un film

| 4drian a răspuns:

Nu cred ca este nevoie de un program. este vorba doar despre viteza pe care o ai la internet. va un test de viteza si spune rezultatul.