| evostrike25 a întrebat:

De ce nu pot vedea nici un film fara sa se blocheze? adica sa nu stau mult sa se tot incarce acolo jos la bara.(unde se incarca)?

Răspuns Câştigător
| euse a răspuns:

Pai, vezi... filmul are nevoie de Adobe Flasher ca sa-l vizionezi? Daca da poate e din cauza la Adobe-ul tauhappy

4 răspunsuri:
| IonelaMV a răspuns:

Posibil ca ai virusi in calculator!
Scaneaza virusii, apoi poate merge!
Sper ca te-am putut ajuta!

| evostrike25 explică (pentru IonelaMV):

Nu am virusi ca tot timpul scanez pc-u..am si antivirusu ESET Smart Security 6..deci nu are cum sa fie de la virusihappy Mersi oricumtongue

| euse a răspuns:

Pai din cauza conexiunii tale trebuie sa astepti mai mult pana se incarca filmul...

| evostrike25 explică (pentru euse):

Pai pana acum 2 zile nu am avut probleme.dar dupa a inceput sa se tot blocheze cand vizionam un film...

| euse a răspuns (pentru evostrike25):

Pai, vezi... filmul are nevoie de Adobe Flasher ca sa-l vizionezi? Daca da poate e din cauza la Adobe-ul tauhappy