| Radeas1 a întrebat:

Bitdefender free, o versiune mai veche merge pe un Windows xp SP2 1 gb ram, 2.80 procesor? Prin "merge" vreau sa spun sa nu se blocheze ca naiba si sa stau 10 ore sa se incarce o pagina web.

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Eu zic ca merge dar sa stii ca Bitedefender mananca la resurse de rupe.Am avut si eu Bitedefender Internet Security, am dat 169 de lei pe el.Este foarte bun ca protectie dar mananca foarte mult din resurse si l-am dezinstalat.

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Folosește AVAST Free. E foarte bun pentru un antivirus gratuit. Si e foarte prietenos cu calculatorul.

| pozeanimate a răspuns:

Avast free sau avira free cauta ca sunt pe paginile lor oficiale
dar nod 32 este foarte bun nici nul simti
desi are 30 gratuite
se mai face iarasi pentru 30 z gratuit
s.a.m.d