| SergiuBoss11 a întrebat:

Un anime mai bun decat bleach/naruto? si o descriere scurta va rog FUNDA

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Death Note, e mai bun decăt ambele.(poate nu chiar decăt Bleach)
E vorba despre mister, psihologie și minți briliante.

| SergiuBoss11 explică (pentru Duucu):

Multi l-au recomandat ca fiind un anime bun.Este si fantastic? Pe langa faptul ca oricine este scris in carnet moare? Personajele sunt oameni simpli sau au puteri iesite din comun?

| Duucu a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu,singurul lucru paranormal e doar carnetul.

| SergiuBoss11 explică (pentru Duucu):

Personajul principal e cel care detine carnetul?

| Duucu a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Sunt 2 personaje principale, detectivul și deținătorul.Și sunt 3 carnete.

6 răspunsuri:
| RobertBRC a răspuns:

One piece- tot este mai bun de la personaje la actiune si este mai amuzant decat cele 2.Personajul principal este unul idiot la fel ca in naruto si fiecare personaj are propria lor poveste cel putin din echipaj (pirati)
Fairy tail- merita vazut in topul meu al anime favorite asta ii pe 1 si one piece pe 2 pe cand naruto si bleach ii undeva pe la 7-8
Alte anime impresionante sunt sword art online, hunter x hunter, attack on titan
Sword art online te face sa vrei sa fi in acel anime asta te sfatuies sa te apuci primul de el deoarece iti garatez ca il termini in max 3 zile doearece are putine ep si te face sa nu le mai lasi.
Hunter x hunter este si el foarte interesant dar te sfatuiesc sa il vizionezi ultimu deoarece ii recent aparut si pana o sa termini one piece cu 600 episoade o sa mai apara ep din hunter.Attack on titan are momentan 17 episoade si continua dar este probabil anime ce va deveni nr 1. Povestea si actiunea te face cu adevarat sa astepti urmatorul episod.

| forevermysoul a răspuns:

SAO=Sword Art Online a aparut in 2012 (anul trecut)Si este un anime interesant din punctul meu de vedere deoarece acesta cuprinde povesetea unor gameri, actiune, romantism pe scurt. Trebuie sa il vezi

Întrebări recente