| Havyna a întrebat:

Un serial fain? (Nu vreau horror)
Recent am terminat Riverdale și mi-a plăcut super muuuult, abia aștept să înceapă sezonul 3. Ceva asemanator cu Riverdale? Sau altul... ceva pentru adolescenți sau nu știu. Vă rog să menționați și ce părere aveți despre serialul respectiv și despre ce este vorba, parțial. happy FUNDA!

7 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

Skam...il ador

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Iti pot da exemple de seriale in spaniola, daca vrei?

| Havyna explică (pentru Madalina_Georgiana_1998):

Desigur!

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns (pentru Havyna):

Casi angeles sunt 4 sezoane si e genial serialul, are si amuzanent, iubure, mister. Macar uita te la traileruri le din serialele de mai jos si apoi alegi daca te uiti la ele:
1.Casi angeles
2.Aliados
3. Super torpe
4. Señales del fin del mundo
5.Rebelde way
6. Floricienta
7. Rincon de Luz
8. Consentidos
9.Sueña conmigo
10. Nini
11. Miss XV
12. Rebelde
13. Clase 406
14. patit-o Feo
15. Atrevete a soñar

| DeliNes a răspuns:

The 100, preferatul meu, 5 sezoane, SF (aproximativ)
Teen wolf, 6 sez., varcolaci, merita
The vampire diaries, 8 sez., merita pana la sezonul 6, apoi e MEH
The originals, spin-off lui TVD, merita mai mult decat originalul
Game of thrones, cpodopera, 7 sez., sez. 8 iese in 2019
Westworld, interesant dar cam greu de inteles
This is us, singurul care nu e SF, e foarte emotionant, ramai rapit de poveste
Sense8, ultimul pe care l.am vazut si unul dintre preferatele mele, are 2 sez., e fascinant, pe bune

| Dreeperu a răspuns:

Incearca : 13 Reasons Why e fain!

| Mitroi_Natalye_1979 a răspuns:

The vampire diares e un serial fascinant care merită văzut. Poți să te mai uiți la Skam dar mie nu prea mi-a plăcut.