| LoveGivesYouWings a întrebat:

Madalina Draghici este chiar iubita lui Radu Valcan sau daca nu este ea cine este iubita lui?

21 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu Madalina Draghici nu este iubita lui, iubita lui este Adela Popescu.Numai bine.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Iubita lui Valcan este Adela Popescu.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Nu este...Momentat Radu Valcan este singur vrea sa inceapa o relatie cu Adela Popescu atat stiu eu funda?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Iubita lui Radu Valcan este Adela Popescu.
eu cred ca cei 2 nu se potrivesc deloc si Radu tot cu Madalina se p otrivea mai bine.

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Normal ca nu este iubita lui Radu Valcan, iubita lui Radu Valcan este Adela Popescu din cvate am auzit...

| ĄŇÐİ a răspuns:

Iubita lui este Adela Popescu... I-au aratat intr-o zi la acasa.tv.Funda?

| ellalove a răspuns:

Adela Popescu.Toata lumea stie asta.Cica sunt cuplul momentului.

| AdElA96 a răspuns:

Madalina nu este iubita lui Radu, iubita lui este Adela Popescu. Radu si Adela au fost plecati si intr-o vacanta impreuna si au facut publica relatia lor. Pahappy

| alexXxa_4040 a răspuns:

Madalina Draghici nu este iubita lui Radu Valcan.Adela Popescu e iubita lui.

http://www.apropo.ro/......eo-7879647

| DanielutzaJD a răspuns:

Madalina Draghici nu este iubita lui, iubita lui este Adela Popescu.winkingwinking

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Iubita actuala a lui Radu Valcan este Adela Popescu nu Madalina Draghici
Pa Pa!

| DianaAndreeaDeea a răspuns:

Iubita lui Radu Valcan este Adela Popescu

| danutza412 a răspuns:

Da ea estetonguei-am vazut eu impreunabig grindar chiar se potrivesc:Xsi nu cred ca ar avea de ce sa minta la o adica nu? hai pusii:*

| DianaIstratii a răspuns:

Nu ei nu sunt impreuna...Este Adela Popescu si cu Radu Valcan. fundita?batting eyelashes

| мє a răspuns:

Eu stiam ca are o relatie cu Adela Popescuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adela popesc u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radu Valcan este cu Adela Popescu http://www.click.ro/......90011.html dar am citit pe internet si spune ca a fost casatorit cu tereza valcan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madalina Draghici nu este iubita lui Radu Valcan ci s-ar putea ca Radu Valcan sa fie cu Adela Popescu! nu stiu daca e adevarat dar asa cred eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela Popescu
Pa, happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela Popescu

| Blondutza_5806 a răspuns:

Iubita lui este Adela opescuwinking