| Geanina1998 a întrebat:

Va place serialul indian Triunghiul iubirii 2? Cel care va spune primul da ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| SummerR a răspuns:

Il ador :X. Eu ma uit pe net. In cazul in care vrei si tu se t uiti uite site-ul http://www.desitvforum.net/forum/choti-bahu-season-2/.Vezi ca nu sunt traduse.

4 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Hey! Si eu ma uit si imi place mult de tot, Dar sunt nerabdatoare sa vad care isi da seama primul ca erau prieteni de mici :X:X:X si imi place mult dragostea pe care si-o poarta unul pentru celalalt, la fel ca in Triunghiul iubirii (primul sezon)winking

| NegruTIt a răspuns:

Da love struck

| ade2000 a răspuns:

Mie imi place mult mult mult mult il ador e preferatul meu si cred ca e mai frumos ca sezonul trecut.

| Toma_8274 a răspuns:

Da imi place la nebunie. vreau funda.mss