| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa-mi spneti si mie cele mai bune animeuri de actiune de genu naruto, bleach, inuyasha, yu yu hakusho, infinite stratos dar si saitu de pe care sa le vad (cu subtitrare sau dublare in romana).

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu neaparat cu actiune, dar foarte bune, ar cam:
Dragon Ball Z si Gt (db nu prea mi-a placut), Death note, Fairy Tail(la care ma uit acum si sincer este de nota 10 anime-ul, 100% o sa plangi, o sa razi, si o sa stai ca pe ace la luptele de acolo), ar mai fi One Piece(la care nu m-am uitat mult).
Ps-O sa ti se para putine dar One Piece am auzit ca are o gramada de capitole, si fairy tail are peste 230, asa ca o sa ai la ce sa te uiti laughing Dragonn ball z are 250, + inca 60 din db gt, fac 310. Si mai e si death note cu 36 capitole foarte foarte bune, o sa ai la ce sa te uitiwinking
funda?

2 răspunsuri:
| bastars a răspuns:

Natsu14 sa stii ca pe desene-ro-sub.net gasesti 500 si ceva de episoade subtitrate

| AliceLoVe a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/
toate sunt dublate in romana. sper sa te ajute :D
imi dai fundita? :)