| Alecu_Christian_1994 a întrebat:

Va salut! Vin cu o întrebare la care nu am un răspuns de câțiva ani, este ceva nostalgic, eram copil pe atunci. Am văzut intr o dimineata, un episod dintr un desen animat, și era ceva de genul: un tânăr intrase in posesia unei motociclete puțin mai diferită, iar mergând a ajuns intr-un punct in care nu mai putea trece, era apa in fata; iar acolo tanarul a spus ceva de genul :"hai sa te văd ce mai poti sa faci frumoaso", și atunci motocicleta a început sa meargă pe apa. Cam atât îmi aduc aminte de când eram copil, cred ca sunt cel puțin 22 sau 23 de ani de atunci. Dacă cineva și ar aduce aminte care sunt acele desene as fi profund recunoscător! Știu ca nu am avut foarte multe detalii de oferit.
O seara frumoasa tuturor!
Nu mai încape discuția ca se da funda celui care ma ajuta.

3 răspunsuri:
| Alecu_Christian_1994 explică (pentru dullcat):

Asta este peter pan, îl știu, mersi oricum happy asta era cu o motocicleta

| dullcat a răspuns (pentru Alecu_Christian_1994):

Da, imi aminteam vag ca si baietii rai aveau un fel de motociclete, insa cautand imagini mi-am dat seama ca era altceva. :))

https://www.imdb.com/......2502633728