| mmiizzaas a întrebat:

Va uitati la NARCISA SALBATICA pe ANTENA 1? >: ce parere aveti? Va intreb pentru ca vreau si eu sa ma uit...si vroiam niste pareri tongue mersi. P. S. - puteti sa imi spuneti daca a inceput de mult? adica nu vreau sa ma apuc de ea la sfarsit (ceva d genu') happy

Răspuns Câştigător
| JustLiveYourLife a răspuns:

Este un serial dragut, a inceput odata cu Iubire si Onoare :d mi-e sincera sa fiu imi place. Daca vrei sa alfi ceva despre personaje sau despre intamplari trimite-mi un mesaj si am sa iti raspund cu cea mai mare placere. Sper ca te-am ajutat. big grin

3 răspunsuri:
| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Are 15 episoade pana acum. E de luni pana viner la orele 22:00.Este super tare\m/!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de tare si episoadele le poti gasi pe nt scrii narcisa salbatica episodul... Mie una imi place mult!

| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Cam de 2 saptamani de cand a inceput si Iubire si Onoare... oricum e un serial destul de Ok nu pot zice ca e super... mie imi place.