| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la serialul The Flash? Ce parere aveti de el?

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu, nu mă uit
în ultimul timp stau super prost cu organizarea timpului
plus că am descoperit un serial briliant

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce serial?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Black mirror
e bun de tot

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Serialul este bestial!
Merita sa te uiti!
(In sezonul 3, exista o colaborare intre mai multe seriale, printre care si The Flash, si vei gasi unele episoade legate cu Arrow, Supergirl)

| oFrunza a răspuns:

Sunt la zi cu el si ce e cel mai urat la el este ca sunt 2-3 episoade care sunt lipite cu Supergirl si Arrow si te cam forteaza sa le cauti ca sa intelegi povestea...

| SebiModol1998 a răspuns:

The Flash este foarte bun, am terminat primele 14 episoade din sezonul 1 din el, asta pentru că am început recent, din cauză că vreau să văd toată povestea în ordine cronologică cu celelalte seriale precum Arrow. sunt la primele 2 până acum, Arrow și The Flash, voi ajunge în curând și la celelalte.
Arrow - S03E14
The Flash - S01E14