| Expressions a întrebat:

Video-urile de pe youtube imi merg sacadat (in 360p), doar in 240p merg cat de cat ok. Mai demult mergeau bine si cele in 360p. (am un pc destul de slab). Ce recomandari aveti sa fac sa mearga mai bine?)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1. Update browser la cea mai noua versiune
2. dezinstaleaza Adobe Flash Player din start->control panel->programs->uninstall programs, da un restart la pc si apoi reinstaleaza ultima versiune de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ (la instalare inchizi toate programele inclusiv browserul)
3. Verifica ce spatiu mai ai disponibil in C ->este posibil sa nu mai ai spatiu (trebuie sa ai minim 8-10 GB).
4. Descarca Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet!
5. Curata cookie si cache din browser
6. Update placa video -> instaleaza cel mai nou driver.
Bafta!