| T3uu a întrebat:

Voi ce parere aveti despre House M.D?

11 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

One of the best...pacat ca s-a terminat:''(

| T3uu explică (pentru SuperMagicSmile):

Stiu imi place atat de mult

| SuperMagicSmile a răspuns:

Inca din primul sezon am fost o mare fana Huddy(House/Cuddy)! Pacat ca in loc sa-si exprime sentimentele intr-un mod mai pasnic, House a ales sa-si conduca masina direct prin sufrageria ei!laughing

| Zendaa a răspuns:

Consider acest serial ca fiind unul din cele mai bune emisiuni ever! Nu pentru ca personajul principal ar fi meschin intr-un mod amuzant ci pentru ca, in viata reala medicii nu sunt atasati de pacienti.Acest serial puncteaza foarte bine gandirea logica si este perfect pentru cei ce ar avea o curiozitate despre viata in medicina.
Cred ca lui House cel mai bine ii sta cu Lisa Cuddy happy. Trebuie sa imi fac curaj sa ma uit la episodul final intr-o zi...dar dupa aia sunt sigura ca as fi deprimata sad. Oricum, acest serial este exceptional.

| T3uu explică (pentru Zendaa):

Eu l-am vazut si m-a uimit, iar eu cred ca i-ar sta mai bine cu Cameron :X

| Zendaa a răspuns (pentru T3uu):

Si mie mi-a placut perechea HousexCameron dar in episodul 22 a zis clar ca nu o considera decat "o bucatica". Deci, sansele nu sunt prea mari.

| T3uu explică (pentru Zendaa):

Am terminat House MD si nu m-am mai putut abtine si l-am urmarit de mai multe ori si da... lui House nu ii place de Cameron in felul ala... sad

| Zendaa a răspuns (pentru T3uu):

Pacatsad.Oricum perechea mea preferata ramane House si Cuddy.

| DWDT a răspuns:

Un serial foarte bun

| T3uu explică:

Dupa voi, cu cine i-ar sta mai bine lui House?

| marya2325 a răspuns:

Este un serial super bun, merita vazutwinking