| ArinaMK a întrebat:

Voi credeti in ce se intampla in fenomene stranii?(rog expertii TPU sa rasp, in special BRIGAELA)

Răspuns Câştigător
| AnDy12 a răspuns:

Eu nu prea cred in acestea! Eu cred ca toate astea is facute la calculator pentru. ca se pot face foarte usor! Eu spun sa nu te mai uiti la prostiile alea pentru. ca nu is adevarate asa ca bafta!winking
Fundita plzz!

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

De ce sa raspunda numai expertii TPU? Tu crezi ca ceilalti nu sunt in stare sa raspunda? Te inseli amarnic. Daca nu sunt experti nu inseamna ca nu pot raspunde(sau ca nu stiu). Si inca ceva: Unii au renuntat la acest rang. Imi cer scuze ca am raspuns la intrebarea ta.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Intamplarile din fenomene stranii au la baza intamplari reale

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si nu spun asta numai asa.Matusa mea a trecut prin multe intamplari cum sunt cele din fenomene stranii.

| LLLLLLLL a răspuns:

Da.

| doriiy a răspuns:

Da se intampla!
am patit`o in excursie. Cu toate ca geamu` de la camera era inchis, in camera era frig rau si usa isi facea un balans 'du-te`vino' de la curent. mentionez ca era ora 2 jum - 3. in intervalu` asta se invoca spiritelehee hee si in pensiunea aia murise sotul proprietarei gen. si proprietara ii tinea cenusa in pensiune. deci da. se intampla fenomene stranii happy.

Întrebări recente