| alexarabu32 a întrebat:

Salut..cine se uita la fenomene stranii credeti ca e adevarat ce se intampla in emisiune? adica nu stiu eu nu prea cred

3 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Sunt efecte speciale toate. am urmarit si eu ceva ani fenomene stranii, ma impresionau povestiile.

| TupacShakur a răspuns:

Nici eu nu prea cred dar e misto. cand nu am ce face la asta ma uit

| o0ops_2090 a răspuns:

Nici eu nu cred, de aceea nici nu ma mai uit la ele... era o emisiune in care incercau sa dezlege unele mistere cu fantome sau mai stiu si eu ce prostii ce apareau in camere de supraveghere si pana la urma spuneau ca erau doar trucate...