| FamiliaHunter a întrebat:

Voi urmariti sau ati urmarit serialul Familia Hunter de pe Nickelodeon?

125 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici nu ma uit la postul ala. M-am uitat odata si atunci a ramas prima si ultima.

| sonya a răspuns:

Buna,

Am urmarit cateva episoade si mi s-a parut interesant. Imi place ca are mister dar si faze funny. E frumos sa vezi cum cei 5 frati se inteleg bine, chiar daca sunt toti adoptati. Si casa imi place ca are o groaza de secrete si te tine in suspans.

Astept sa vad ce se intampla mai departe.

Bula
| Bula a răspuns:

laughing
Intrebare prioritara!
Mult mai importanta decat orice din lume... tongue
rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns (pentru Bula):

Oare sa mai spun ca pentru prioritatea acestei mizerii s-au dat bani frumusei?
Sau este doar o tentativa prosteasca si neplatita a unor moderatori plictisiti?

| Evolution a răspuns:

Nu inteleg de ce intrebarea asta apare prima peste tot... laughing

| Evolution a răspuns:

Da dar chiar nu e o intrebare care sa merite sa fie pusa mereu peste tot... in fine, nu ma bag. Mi-am dat seama ca e mana lor, speram sa ma lamureasca unul dintre ei. Pentru ca sunt anumite intrebari interesante care merite puse mai mult decat asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Evolution):

Dar eu nu inteleg ce fel de profil are respectiva/ul, e posibil asa?

| SilentRain a răspuns:

Nup

| LPCTSTR a răspuns:

Woah.woah.woah...
Nici la intrebarea mea cu "Cine imi poate explica sitautia Romaniei" nu s-au strans 83 de raspunsuri, si nici macar nu a fost fixata de "moderatori" desi subiectul era de infinit de ori mai bun decat un serial pentru copii de 10 ani.
Nu am putut intelege moderatorii pana acum dar dupa asta... nici nu ma mai straduiesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Sa sponsorizeze cineva intrebarea aia, sa vezi cum o fixeaza.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am gandit la asta, chiar nu m-am gandit...

| mentholinks a răspuns:

Doar cand dau la labba.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, de ce intrebi?

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Eu sunt din generația Fox Kids, Jetix și Cartoon Network. Eu mă uitam la Copiii de la 402, Ce-i cu Andy? Etc. Desenele sau, mai bine zis, incercarile de desene care sunt acum difuzate la TV sunt niste eșecuri. Asta este părerea mea umila. :/

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ce retete de saorma prezinta acolo?winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Iubesti saorma?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am provizii de antivomitive; nu-ti fa griji.winking laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Pai da nici nu-mi fac grijihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Multumesc,multumesc happy

| Nilsson a răspuns:

Nu, am trecut de varsta aceea.
Dar am eu o intrebare pentru voi: cum reusiti sa depasiti seenofobia? (teama ca audienta sa dea cu seen la canalul vostru cand butoneaza telecomanda si sa treaca mai departe) happy

| HadesSs a răspuns:

E pentru copii de 12 ani sau ce e serialul asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Incearca laughing nu sincer nu stiu

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 12 ani?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Nu happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Am avut cindva...

| DaniTDCI a răspuns:

Cum pot face sa nu mai vad acest rahat de intrebare? e chiar scarbos ca o asemenea intrebare sa fie in capul listei,

| Lostlyric a răspuns:

Si, cam cat mai dureaza promovarea TPU? Deja a ajuns intrebarea asta sa se simta ca picatura chinezeasca.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Lostlyric):

Exact asta voiam sa comentez si eu. Nu inteleg, de unde pana unde promovare?

| Lostlyric a răspuns (pentru Bondarel99):

Necunoscute sunt caile adminilor...

| suntserios a răspuns (pentru Lostlyric):

Pai mai era o intrebare... tampenia aia cu seenfobia sau cum spanac se chema, care a durat 1 luna.

| Lostlyric a răspuns (pentru suntserios):

Cel putin aceea devenise amuzanta, mai mult pentru comentarii. Aici, nu e nimic interesant si nici amuzant. Simt o adiere de sponsorizare.

| STSickSide a răspuns (pentru suntserios):

Renuntasem la cont atunci,(cu seenfobia) și mă gandesc să renunt iar daca nu pot scapa de spam, nu pot sa suport spam-ul...

| Lostlyric a răspuns:

In ce directie au luat-o raspunsurile, as zice ca si-au atins scopul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Eu ma intreb pana la ce numar se va ridica raspunsurile laughing

| Lostlyric a răspuns:

Sa schimbam directia vantului. A vazut cineva Gopo cand era mic? Daca da: atunci treci la colt, esti mult prea batran/a! :))
https://www.youtube.com/watch?v=RMKDrwAeRKg
Dar Miaunel si Balanel? Acesta este un fel de Itchy and Scratchy de-al nostru :)
https://www.youtube.com/watch?v=Co8KX2gjlIg
Patratel? Cei care sunteti prea tineri pe aici, luati aminte: s-ar putea ca parintii vostri, daca nu, chiar bunicii vostri sa le fi vizionat:
https://www.youtube.com/watch?v=FtiEet41glo

Old school baby! :))

| Lostlyric a răspuns:

Https://i.pinimg.com/......12cf8e.jpg
...unde ma voi spala pe fata cu o razatoare.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lostlyric):

Same.
Nu doar tu ai ajuns sa fii partas la atrocizarile din cadul acestei mizerii sponsorizate aparent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai puneti in top intrebari stupide! Daca tot faceti asta propuneti o tema interesanta nu o intrebare fara sens la care se poate raspunde prin da sau nu.

| DoctorWh0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deacord

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deacord

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu e o intrebare, e o reclama, TPU a fost platit sa faca reclama acelui serial sau acelui post de televiziune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Poate ai dreptate, de fapt am inceput sa urmaresc raspunsurile la aceasta intrebare happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Pai pe mine nu m-a convins sa ma uit la acel film, ba dimpotriva.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu putea sa faca reclama pe fata si de asta a pus-o sub forma unei intrebari. Poate tu nu, dar o gramada de oameni au vazut aceasta intrebare si acum sunt curiosi cu privire la serial, asa ca si-au atins scopul happy

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uita-te si la al doilea sau al treilea raspuns care lauda serialul, e dat de pe un cont fake, un cont folosit doar pentru a raspunde la aceasta intrebare. Daca intri pe el nu vei gasi un alt raspuns si nicio intrebare laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Vaaii,n-am stiut ca se fac si de astea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N U imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce imi apare intrebarea asta pe prima pagina de fiecare data cand dau refresh, m-am saturat

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Spam marca TPU. Da un report, eu am dat

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Au terminat cu seenophobia, au luat-o cu seriale.
Presimt ca urmeaza reclama la videochat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Parca vad ca chiar si cei care ignora muult intrebarea asta... pana la urma tot vor raspunde laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Te calca pe nervi cand o vezi prima laughing
Asa ne mai calmam si noi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Deodata credeam ca intrebari noi nu erau cand faceam refresh si ma miram ca timp de 7/8 ore nu se puneau intrebari ca o vedeam pe ea prima laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici macar nu scrie ca e intrebare recomandatalaughing
Unde-i Vadim sa le zica vreo doua laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Vadim? Cine e ăsta?

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala cu "fa pitica..."

| Illuminati2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu bag pl in moderatori

| sierra1 a răspuns (pentru suntserios):

De acord!

Dar de astea ce zici:
- Ce frici aveti de credeti ca va tine pe loc?

- Ratiunea mea nu poate intelege cum sa ai incredere oarba in cineva fara dovezi clare, ratiunea voastra intelege iubirea?

- Toate animalele au voie sa ucida doar omul nu are voie, de ce?

- Ce parere aveti despre o persoana care e fericita cand cineva a murit?

- Care e planeta ta preferata? Sau stea preferata?

- Daca crezi in Dumnezeu dar nu crezi in Iisus ajungi in iad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ma uit cum si-o trag melcii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zilnic, chiar si la reluari. love strucklove struckday dreaming
Ce fain ar fi fost daca functia de ignorare chiar facea ceva util si nu-mi mai aparea jegul asta de intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nici nu am auzit de acel post TV big grin

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu prea

| Illuminati2016 a răspuns:

Va dau omorul adminilor TPU ca ma enervez daca mai vad intrebarea asta, luati-o din fata mea

| DorelExpertu a răspuns:

Sigur ca nu.

Cum ar spune Nea Costel, drojdier "da-l in p... mea"