| FamiliaHunter a întrebat:

Voi urmariti sau ati urmarit serialul Familia Hunter de pe Nickelodeon?

125 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am gandit la asta, chiar nu m-am gandit...

| Krax256 a răspuns:

Desene mai inteligente decat pe Nick sunt alea cu Ed, Edd and Eddie

| SkizyFTW a răspuns:

Ce intrebare de rahat

| Illuminati2016 a răspuns:

Va dau omorul adminilor TPU ca ma enervez daca mai vad intrebarea asta, luati-o din fata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ma uit cum si-o trag melcii

| STSickSide a răspuns (pentru suntserios):

Renuntasem la cont atunci,(cu seenfobia) și mă gandesc să renunt iar daca nu pot scapa de spam, nu pot sa suport spam-ul...

| DorelExpertu a răspuns:

Sigur ca nu.

Cum ar spune Nea Costel, drojdier "da-l in p... mea"

| Illuminati2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu bag pl in moderatori

| CristiMihai23 a răspuns:

Da, il urmaresc. Este un serial foarte frumos si interesant.
Totodata este o combinatie intre comedie si horror. Imi place cand vad ca toti cei 5 frati se inteleg, chiar daca toti sunt adoptati. Imi place ca stiu sa si ierte. Eric si Kate au iertat-o pe Sophie chiar daca a incercat sa le faca rau. Acestia au inteles ca a fost pusa de tatal ei. Mai ales Sagganash ala este foarte interesant ce device-uri foloseste. Serialul este unul foarte fain daca il urmaresti de la inceput. Stiu un lucru : In fiecare seara de la 20:50 pe Nickelodeon este CEL MAI TARE SERIAL EVER!

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu prea

| banud a răspuns:

Da si eu ma uit mu prea inteleg ce fac ei de fapt dar imi place

| Scurtu_Andrei_1999 a răspuns:

Da e foarte tare!

| ROBLOXIsTheBest2091 a răspuns:

Am urmarit e interesant dar na nu ma mai uit.

| Lostlyric a răspuns:

Https://i.pinimg.com/......12cf8e.jpg
...unde ma voi spala pe fata cu o razatoare.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lostlyric):

Same.
Nu doar tu ai ajuns sa fii partas la atrocizarile din cadul acestei mizerii sponsorizate aparent.

| Kawaii123 a răspuns:

Nu imi place serialul dar ma uit pe Nickelodeon

Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

laughing
Intrebare prioritara!
Mult mai importanta decat orice din lume... tongue
rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns (pentru Bula):

Oare sa mai spun ca pentru prioritatea acestei mizerii s-au dat bani frumusei?
Sau este doar o tentativa prosteasca si neplatita a unor moderatori plictisiti?

| mentholinks a răspuns:

Doar cand dau la labba.

| Milmoias12 a răspuns:

Da.A fost super!

| SilentRain a răspuns:

Nup

| Stefanvazulu a răspuns:

M-am uitat

| AnonimnusAno a răspuns:

Hai ma adica e de 5 zile chestia asta... pana cand o tin?

| Ievi a răspuns:

Nickelodeon ce nume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zilnic, chiar si la reluari. love strucklove struckday dreaming
Ce fain ar fi fost daca functia de ignorare chiar facea ceva util si nu-mi mai aparea jegul asta de intrebare.