| FamiliaHunter a întrebat:

Voi urmariti sau ati urmarit serialul Familia Hunter de pe Nickelodeon?

125 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 12 ani?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Am avut cindva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai puneti in top intrebari stupide! Daca tot faceti asta propuneti o tema interesanta nu o intrebare fara sens la care se poate raspunde prin da sau nu.

| DoctorWh0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deacord

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deacord

| RinTanaka12 a răspuns:

Dă, de ce?

| GANICUS2158 a răspuns:

Da ma uit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N U imi place!

| SashaMalmed a răspuns:

Am venit sa citesc raspunsurile laughing si chestia e ca am incercat sa evit intrebarea asta de pe data de 8 seara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SashaMalmed):

Si cum raspunsurile? happy

| artemidak a răspuns (pentru anonim_4396):

Xddd.
Atunci stam in peșteri de lux.Ce zici?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru artemidak):

Normal happy

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu e o intrebare, e o reclama, TPU a fost platit sa faca reclama acelui serial sau acelui post de televiziune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Poate ai dreptate, de fapt am inceput sa urmaresc raspunsurile la aceasta intrebare happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Pai pe mine nu m-a convins sa ma uit la acel film, ba dimpotriva.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu putea sa faca reclama pe fata si de asta a pus-o sub forma unei intrebari. Poate tu nu, dar o gramada de oameni au vazut aceasta intrebare si acum sunt curiosi cu privire la serial, asa ca si-au atins scopul happy

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uita-te si la al doilea sau al treilea raspuns care lauda serialul, e dat de pe un cont fake, un cont folosit doar pentru a raspunde la aceasta intrebare. Daca intri pe el nu vei gasi un alt raspuns si nicio intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Vaaii,n-am stiut ca se fac si de astea laughing

| Deea_Andreea_1996_9k8T a răspuns:

Nu, despre ce e vorba?
E interesant?

| xerxes1 a răspuns (pentru Dan_Hutanu_1983):

Ti-ai facut cont ca sa faci publicitate la un canal tv la care nu o sa ma uit vreodata.

| qest11 a răspuns:

Nici n-am auzit de acest serial. Mai sunt si altii? De la inceput va zic ca am TV, dar nu il deschid niciodata, e mai mult de decor. Ma uitam acum vreo 20 de ani la familia Bundy, pe vremea cand nu puteam trai fara TV si cartofi prajiti. Nu ma intrebati ce mananc acum si ce fac, va spun doar ca traiesc din plin la tot ce ne ofera tara noastra: net, mancare proasta, strazi nasoale si birocratie. Intre timp m-am uitat pe net 3 minute la Familia Hunter si nu prea ma incanta happy

| artemidak a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu iPhone-uri x!
Și șosete louis Vuiton!

| Adry05 a răspuns:

Nici nu ma uit la postul ala. M-am uitat odata si atunci a ramas prima si ultima.

| Cristea468 a răspuns:

Nu ai ce să vezi că și adult acolo, tot ce știu despre canalul ăla e că sunt desene animate pe el? Plus de asta eu nu mă uit la TV nici măcar o dată pe lună.
Și pe lângă asta de ce ține așa mult întrebarea asta, adică e peste TOT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce imi apare intrebarea asta pe prima pagina de fiecare data cand dau refresh, m-am saturat