| FamiliaHunter a întrebat:

Voi urmariti sau ati urmarit serialul Familia Hunter de pe Nickelodeon?

125 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Spam marca TPU. Da un report, eu am dat

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Au terminat cu seenophobia, au luat-o cu seriale.
Presimt ca urmeaza reclama la videochat laughing

| Mandresc a răspuns:

Cred ca am vazut untreg serialul (dar din cate am observat nu se mai da).

| Emperor666 a răspuns:

Nu si nici n-o sa il urmaresc.

| Embed a răspuns:

Mai dede mult mă uitam, dar mam cam plictisit, nu e ceva nou.
Dar tu

| OpreaAlin a răspuns:

Nu. Nici nu prind canalul Nickelodeon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Parca vad ca chiar si cei care ignora muult intrebarea asta... pana la urma tot vor raspunde laughing

| Lostlyric a răspuns:

In ce directie au luat-o raspunsurile, as zice ca si-au atins scopul.

| Nilsson a răspuns:

Nu, am trecut de varsta aceea.
Dar am eu o intrebare pentru voi: cum reusiti sa depasiti seenofobia? (teama ca audienta sa dea cu seen la canalul vostru cand butoneaza telecomanda si sa treaca mai departe) happy

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Te calca pe nervi cand o vezi prima laughing
Asa ne mai calmam si noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Deodata credeam ca intrebari noi nu erau cand faceam refresh si ma miram ca timp de 7/8 ore nu se puneau intrebari ca o vedeam pe ea prima laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Eu ma intreb pana la ce numar se va ridica raspunsurile laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici macar nu scrie ca e intrebare recomandatalaughing
Unde-i Vadim sa le zica vreo doua laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Vadim? Cine e ăsta?

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala cu "fa pitica..."

| wpAbby a răspuns:

Da

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Eu sunt din generația Fox Kids, Jetix și Cartoon Network. Eu mă uitam la Copiii de la 402, Ce-i cu Andy? Etc. Desenele sau, mai bine zis, incercarile de desene care sunt acum difuzate la TV sunt niste eșecuri. Asta este părerea mea umila. :/

| AllexXtreme a răspuns:

Mereu întrebarea asta! prima peste tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AllexXtreme):

Da da

| Krax256 a răspuns:

Famila Bundy la ce ora este? Am auzit ca bagati in grila Tanar si Nelinistit si ceva seriale indiene plus pe Maruta si Capatos in prime-time. Copiii trebuie oricum stersi pe creier si cred ca nu ati reusit doar cu desene animate retarde.
Nu de alta, ca oricum nu am televizor, dar eram curios sa vad cat mai tine cretinitatea asta de intrebare.

| DaniTDCI a răspuns:

Cum pot face sa nu mai vad acest rahat de intrebare? e chiar scarbos ca o asemenea intrebare sa fie in capul listei,

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns:

Woah.woah.woah...
Nici la intrebarea mea cu "Cine imi poate explica sitautia Romaniei" nu s-au strans 83 de raspunsuri, si nici macar nu a fost fixata de "moderatori" desi subiectul era de infinit de ori mai bun decat un serial pentru copii de 10 ani.
Nu am putut intelege moderatorii pana acum dar dupa asta... nici nu ma mai straduiesc.

| annempx a răspuns:

Da, când nu aveam la ce sa ma uit. Mi se pare interesant dar și plictisitor uneori. Ma mai uitam cu o prietena mai mică decât mine, dar mai mereu ma plictiseam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Sa sponsorizeze cineva intrebarea aia, sa vezi cum o fixeaza.

| Lostlyric a răspuns:

Sa schimbam directia vantului. A vazut cineva Gopo cand era mic? Daca da: atunci treci la colt, esti mult prea batran/a! :))
https://www.youtube.com/watch?v=RMKDrwAeRKg
Dar Miaunel si Balanel? Acesta este un fel de Itchy and Scratchy de-al nostru :)
https://www.youtube.com/watch?v=Co8KX2gjlIg
Patratel? Cei care sunteti prea tineri pe aici, luati aminte: s-ar putea ca parintii vostri, daca nu, chiar bunicii vostri sa le fi vizionat:
https://www.youtube.com/watch?v=FtiEet41glo

Old school baby! :))

| Emmanu3l a răspuns:

Fa, tu nici nu ai trecut la pubertate din cate reiese din intrebarea pusa laughing)

| DOOOPX a răspuns:

Nu am vazut happy