| Meme10Memu a întrebat:

Vor mai avea oamenii filme noi la care sa priveasca cu pandemia asta?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îți dai seama... că sigur pe alea din trecut le-ați văzut pe toate. sau ești dintre ăia care consideră că un film care nu e ieșit anul ăsta nu e bun de nimic?

| RAY a răspuns:

Asta e marea ta ingrijorare, intrebarea e ce vor aia doua milioane de someri

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt milioane de filme pe care le poti vedea si pe care nu le-ai vazut niciodata, doar trebuie sa te abonezi la o retea de filme si sa tot vizionezi.

| MaryMaria333 a răspuns:

Cu actori care poarta masti eventual laughing)

| Anonim00002 a răspuns:

Deaia exista netflix.com tongue