| troleibuz a întrebat:

Credeti ca pandemia a adancit santul dintre persoanele intelectuale, cu studii si oamenii de rand, care au job-uri normale, fizice si nu le pot practica de acasa?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că dacă tu ești șofer (de troleibuz) nu ai suferit nici un fel de probleme la locul de muncă, date de pandemie. Deci "șanțul" nu se justifică

| troleibuz explică (pentru sierra1):

Sunt student.

| sierra1 a răspuns (pentru troleibuz):

Răspunsul este : nu

| aumih16 a răspuns:

Cred ca da! astia care au job-uri mai ales! nu isi mai pot desfasura job-ul normal! trebuie sa faca sacrificii si nu e usor deloc! studii la fel nu ai vazut studentii ca se plang ca nu sunt admisi sau alte chestii de astea! pe ce lume traiesti!