| MCRgurl a întrebat:

Voua va place Satana Cartoons?

7 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

E cea mai stupidă chestie posibilă.
Nu e nimic amuzant în dublarea cu nu ştiu de care accent a unei secvenţe dintr-un desen animat. Iar înjurăturile mi se par penibile, nici dacă mă gâdili în timp ce mă uit nu râd.

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Esti de pe vremea lui Ceasca clar... face caterinca baiatu', n-are voie? Pana si pe mine ma indeamna sa fac o pagina asemanatoare ca as fii elevul lui Satanarolling on the floor)

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Oare când dracu' o să învăţati să vă ţineţi opiniile de căcat pentru voi? Dacă nu-s ca tine ai impresia că nu ştiu de glumă sau că-s cu 40j de ani mai bătrână?
Nu mi se pare amuzant, ţie ţi se pare, foarte bine, dar prea puţin îmi pasă.

| MaliciousDeath a răspuns:

Mere oleacă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| BlackSulphur a răspuns:

Si are legatura cu religia pentru ca?
Si acuma, on-topic: Da, imi place xD