| Anonimul3315 a întrebat:

Ce parere aveti despre Satana Cartoons? Mie nu imi place chiar deloc. Vreau sa vad si ce credeti voi.

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Pe o scară de la 1 la 10 îi dau nota 6.

Gândindu-mă că mai bine mă uit la Zmenta sau la Doza de haş.

| robijam a răspuns:

Mai bine decat Doza de Has sau alti copiatori ai lui Ray William Johnson, macar au fost originali, unele injuraturi de asemenea mi se par originale, dar unele chiar nu isi au rostul in unele episoade, ce mi se pare inca foarte original, este MiEZ Recomand de la Creative Monkeyz, merita vizionat.

| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.
Am vazut si eu cateva episoade, pai sa zicem ca e fun dar vorbeste prea vulgar.
Daca ar veni cu ceva mai noi, nu doar niste edit-uri la un video si sa-ti bati joc de unii pe site-uri de socializare.
Deci nu, nici mie nu-mi place.

DDH sau DaniPeNet mai zic si eu.

| DanielVălean a răspuns:

După mine, Satana Cartoons e o mare tâmpenie. Ce e așa de frumos? Că vorbește vulgar? Nu îmi place deloc. A da și își bat joc de personajele animate la care ne uitam cand eram mici(Scooby-Doo, Ed, Edd și Eddy etc.)

| MaskOfSanity a răspuns:

Sunt prea superficială dacă spun că cel mai tare mă enervează părul lui de hipster? Măcar de-ar fi amuzant.

| luniii a răspuns:

Prea multa vulgaritate, mie personal nu imi plac, nu ma amuza cu nimic.

P.s:E doar o parere personala.

| EleSimoo a răspuns:

Dupa parerea mea, e o chestie prost gandita, fara rost, o pierdere de timp. Nu stiu care e scopul.