| anonim_4396 a întrebat:

Vreaaaaau sa ma uit la un film bun! Acum! Sa nu fie de plans. Si sa il pot vedea online. Mersi. :*

7 răspunsuri:
| izzycupcake a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la un film uitete la The Grudge nu e prea de groaza da iti capteaza atentia eu am vazut tote partile

| LarisaOana a răspuns:

SPAM
ai de unde sa alegi, toate sunt filme interesante

| Classy a răspuns:

Pai. ce gen? De exemplu iti recomand Picture This cu Ashley Tisdale, insa nu cred ca e genul tau. Oricum, poti incerca. big grin

| edith_8738 a răspuns:

Iti recomand just go with it(comedie), lizzie mcguire(e pentru adolescenti. dragalas tare si simpatic) bedtime storries(tot comedie).nu iti cunosc gusturile dar sper sa iti placa ce ti-am recomandat! te pup scumpa!

| 13DoXy13 a răspuns:

Daca iti plac filmele cu animale te poti uita la "Rio"laughing!
Sper ca te-am ajutat!

| Mikiee a răspuns:

Nu sunt intr.o ordine anume.poate doar ordinea care imi vin in cap, sdar sunt filmele mele favorite (si serialele).
remember me
beastly(2011)
the vampire diaries(serial)
the notebook
ps. i love you
piratii din caraibe+ twilight (sunt ok)
fast and furious
2012 ( e un film)
knowing
ghost wisperers (mesaje de dincolo.serial)
cougar town (serial)
friends(prietenii tai) (serial)
2 and a half men (serial)
grown ups
nevasta de imprumut
the runaways
percy jackson si olimpienii: hotul fulgerului
mr and mrs smith
salt
17 again
prince of persia
ghost town (cred ca e serial.nu stiu sigurbig grin)
burlesque
sucker punch
cam asta e tot ce am putut sa iti ofer. imi poti oferi o fundita?laughing

| pwp a răspuns:

Piratii din Caraibe 4
love struck