| xDeeDeex a întrebat:

Vreau informati despre Naruto dar, nu de baza ci unele mai avansate gen.
Tobi e Obito? O sa se bata cu Kakasi? Kakasi va supravietui?
Cum se termina al 4lea razboi ninja? Il ia Madara sau Obito sau care o fi pe Kiler Bee si ii fura demonu? Ajunge Hinata cu Naruto laughing)?

2 răspunsuri:
| Dragoselu12345 a răspuns:

Tobi=obito(manga 599)
Se bate si acum cu kakashi, kakashi supravietuieste
Inca nu s-a terminat da se termina cu victoria lui naruto
Nu ii ia niciun demon lui bee si nici lui naruto jubi deja a fost inviat.
Si ultima sper ca nu

| MrMihnea a răspuns:

Daca vrei genu` asta de raspunsuri, citeste Manga, gasesti tot acolo. Eu unul prefer serialul decat Manga asa ca o sa astept.