| maya145 a întrebat:

Am cateva intrebari despre anime-ul naruto
1) Tobi e Madara sau Obito? Eu sunt sigura ca nu e Madara, cred ca e Obito. In episodul in care Tobi le-a spus adevarul despre Itachi lui Naruto, Kakashi si Tenzou(Yamato), s-a uitat cu Sharinganul si a zis "voi putea fi complet" si blablabla
2) In sicriul pe care Kabuto ii l-a aratat lui Tobi pentru a-l lasa sa participe la Al Patrulea Mare Razboi Ninja, era corpul adevaratului Madara
3) Intre Naruto si Hinata va fi ceva (ma refer daca vor fi impreuna sau chestii de genu')
Imi pare rau pentru greselile gramaticale ma grabesc.

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hei! Imi pare rau sa te dezamagesc, dar primele doua intrebari nu mai sunt de actualitate.
1. Tobi este Obito; 2. In sicriu este adevaratul Madara.
Cat despre intrebarea a treia, se vor intalni pe campul de lupta, iar in momentul acela se va intampla ceva cam neplacut (nu intre cei doi, ci in legatura cu altcineva). Dupa acest moment ea il va incuraja. Nu spun mai multe deoarece nu vreau sa-ti stric placerea, asa ca te las sa afli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Cred ca nu ai ajuns pana in prezent cu episoadele.Pe scurt Tobi este Obito iar in sicriu este corpul,, inviat" al lui Madara prin edo tensei.Cat despre Naruto si Hinata un sacrificiu al unui ninja ii deschide ochii lui Naruto si se apropie de Hinata.In plus nu cred ca producatorii o creat iubirea lui Hinata pentru blond degeaba...nu o sa o lase cu ochii in soare.Bafta

| maya145 explică:

Multumesc ca m-ati lamurit. Sunt cam in urma cu episoadele...