| AlexandraMunteanuTpU a întrebat:

Vreau o părere despre serialul românesc "La Bloc". Vreau sa îl vizionez dar înainte vreau să aud câteva păreri

Răspuns Câştigător
| Jigokunokishi a răspuns:

Ma uitam cand eram mic si imi placea serialul. Ma uit uneori si acum, dar nu stiu daca e din cauza ca l-am vazut deja de vreo 2 ori, cel putin, tot sau habar n-am, dar mi se pare ca actorii joaca slab, interpretarile lor sunt exagerate, se vede falsitatea... Adica nu sunt convingatori, iar reactiile lor sunt ale naibii de deplasate. Cel mai bine ar fi sa vizionei 2, 3 episoade sa vezi daca iti place ca oricum sunt scurte tongue.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este foarte distractiv. Cu toate ca l-am mai vazut, il urmaresc si acum pe Pro Cinema.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu un serial chiar bun, merita.sa il vezi, e chiar amuzant si bine gandit dar e cam vechi.

| valentina2392 a răspuns:

Mie unu mi-a placut! Acum depinde si de ce-ti place si ce asteptari ai. Uita-te la un episod-doua si vezi daca-ti place happy

| AlexandraMunteanuTpU explică (pentru valentina2392):

Mulțumesc pentru părere happy Am auzit că se difuzează acum pe ProCinema si mă gândeam sa ma uit happy

| g3c3piciu3 a răspuns:

Bestial...eu si acum il urmaresc...pe pro cinema de la ora 18'30

| sthhall a răspuns:

L-am văzut cu mult timp în urmă, e destul de bine făcut, nu te plictisește. După cum ai menționat și tu, îl difuzează și acum la tv. Baftă.