| jaladec a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film sau chiar mai multe big grin imi da cineva cateva opinii?

Răspuns Câştigător
| elisadaia a răspuns:

Pai depinde ce iti place poti s ate uiti la step up, american pie, litle man, sau poate animati madagascar ice age, brave sau ceva de groaza mai bine cauta pe cinema magia ce gen iti place si sigur gasesti ceva

2 răspunsuri:
| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Uite un film turcesc,, Suleyman magnificul-sub domnia iubiri '', este luni si marti de la ora 20:00 la 22:00

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Iubiri secrete de la 7:30 la 8:30 pe prima tv acum e sezonul 3