| DesireMaria a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti la o intrebare hanah montana s-e drogheaza sau nu? la primul raspuns corect aveti o funda

Răspuns Câştigător
39 răspunsuri:
| Zoki a răspuns:

Da, cu salvie

Răspuns utilizator avertizat
| DarQueen a răspuns:

1 - E „Hannah Montana(Miley Cyrus)"-știu asta, deși nu-s fan.
2 - Nu îți împuia capul cu „probleme" de genul ăsta.
3 - Mai bine ai învăța ceva, că maltratezi limba română săraca...
4 - Nu am nevoie de o fundă, o să îți răspund frumos la întrebare:
Nu se droghează, și chiar dacă ar face-o, este viața ei personală, nu știu de ce te-ar afecta pe tine.

| GoldwinNn a răspuns:

Da

| IrOnHiDe a răspuns:

Nuuu in niciun caz!

| Daviiiiiid a răspuns:

Da se drogheaza :P, uite aici un link in care iti demostrez http://www.youtube.com/watch?v=Eqe3dOote6M&feature=related. scuze ca te dezamagesc:(

| Cita a răspuns:

Unele articole spun ca da iar altele spun nu.dar de fapt totul a inceput de la noul ei film care este pe 18 ani,care inca nu este difuzat, si acolo ea este o adolescenta care adora droguri, bautura si o sa apara chiar si o scena in care face ***. sunt doar niste zvonuri treaba cu drogurile pana la urma.(parerea mea)
sper ca te-am ajutat.happy

| Deea a răspuns:

Nu.

| BOOBZen a răspuns:

Nu,se barfeste totusi dar nu,nu e adevarat, daca nu stiai exista un zvon ca si-ar fi pus silicoane la sani,dar a spus chiar ea la un interviu ca nu o va face,deci daca asta n-a facut,nu cred ca se drogheaza,si oricum, ar fi prins-o politia, nu-i asa?

| rolfenstein a răspuns:

Da cica s.ar fi drogat dar nu are o dependenta.

| rolfenstein a răspuns:

E o drogata rasfatata.ce te astepti de la ea? atata o idolizati

| blueorange1302 a răspuns:

Hanna montana nu(nici macar nu e reala). miley cyrus da

| andrei213 a răspuns:

Nu se drogheaza o fi ea vagaboanta da nu se drogheaza

| Cristinaeatsyourcookies a răspuns:

Ei...a luat si ea un fum

| Schmuky a răspuns:

Da

| PяInCєSs a răspuns:

DA se drogheaza sau cel putin o data s-a drogat, o poti cauta si pe youtube, este un filmulet acolo happy bafta

| Alien a răspuns:

Ce te intereseaza pe tine?

| PufulethePuffy a răspuns:

Da:((...si daca nu crezi uite aicihttp://www.apropo.ro/......eo-7809121 (dai mai jos si vezi). Dar mie nu-mi pasa e treaba ei daca vrea sa isi distruga viata eu una tot o apreciez ca artista:)

| justAdela a răspuns:

Hannah montana nu ...ca ea nu mai exista ...miley da

| rZv995 a răspuns:

Da se grogheaza si numele ei nu este hanah montana ci Destiny Hope Cyrus

| selenasel a răspuns:

Da am vazut si un videoclip in care se droga

| Angel7 a răspuns:

Da eu consider ca da adica au fost dovezi si filmuete chiar de ziua ei... sper ca ti-am fost de folos! funda? am doar 6crying

| fulgerul46 a răspuns:

In primul rand hanah montana nu exista e doar un personaj miley cires se drogheaza ea o joaca pe hanah montana scuze ca nu am scris numele lui miley bine

| MetalRocker a răspuns:

Mie nu prea imi place asa ca ai putea sa nu ma crezi...Se drogheaza...Cel putin asa stiu eu!

| GoodIntentions a răspuns:

Hana montana asta.nu exista.

| Mariella a răspuns:

Ieu shtyu sygur c-a s-e droghiaza, ca arata pre-a bine pentru virsta iei. si e sygur ceti z! c eu acum, ca am vb ieu cu fratele ei, ca e iubi meu:Xlove struck:X xD

| Mariella a răspuns:

Deci im-i dai funda?:X:X:X it-i zyc sygur ca se droghiaza, ie suta la suta sygur ca asta face

| Mariella a răspuns:

@bufarina- poate ca ia chiar ie hannah montana si n-e pune la incerkare s-a vada cyne e advaratul ei fan. hanna, t iubesc:X

| Mariella a răspuns:

Acum serios, lasand mistoul la o parte, daca a fumat iarba dintr-un bong nu inseamna ca s-a drogat...