| Sonia822 a întrebat:

Vreau sa vad secventa in care Dana Budeanu a intrat in direct la Antena 3 si parea confuza, n-avea cuvintele la ea/ imi spune si mie cineva unde pot vedea asa ceva? Youtub, un video, un link cu dana budeanu prin telefon

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Decat sa ma uit la o secventa cu Dana Budeanu confuza, prefer sa ma uit la o transmisie live cu o gramada de balegar care se usuca la soare.

| Sonia822 explică (pentru johnnny123):

Altceva voiam sa analizez, pasiunile dtale ascunse nu prezinta interes pentru mine laughing Voiam un raspuns clar si la obiect, daca vreau dana budeana, sunt suficiente poze pe net si video in Youtube