| rianaaa a întrebat:

Vreau si eu cateva filme in care un baiat se indragostete de o fata si fata nu-i impartaseste iubirea.iar apoi dupa un timp el isi face o iubita si abia apoi fata isi da seama ca e si ea indragostita d el. daca exista un film spuneti-mi va rog:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate comediile romantice. Absolut toate

| rianaaa explică (pentru anonim_4396):

Nu am vazut nici o comedie romantica in care un bait sa se indragosteasca nebuneste de o fta iar ea sa nu-si dea seama de acest lucru decat in momentul in care el iese cu o alta fta.