| ElenaMaria1 a întrebat:

Vreau si eu filme triste de dragoste care sa ma emotioneze calumea:d. in afara de The Notebook. funda happy.

7 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

A was to remember e foarte emotionat filmu, o ora nu m-am mai oprit din plans

| ElenaMaria1 explică (pentru OrdinaryGirld):

L-am vazut

| eugenl a răspuns (pentru ElenaMaria1):

If Only

| CandyGirl_5618 a răspuns:

A Walk to Remember(cel mai romantic film pe care l-am vazut)
Beastly
Titanic(dar sigur l-ai vazut)
Love Actually
Someone like you...

| DamiPapucii a răspuns:

Remember me
a walk to remember

doua filme super tari si te face sa plangi la urma

funda

| Mαяуßăăღ a răspuns:

Nu`s cea mai sensibila fire. dar genul meu de filme este romanta; o3 Inafara de titanic pe care n`ai cum sa nu-l fi vezut si A walk to remember pe care`l mentioneaza cam toti, niste filme emotionante ar fi : The notebook(trist), Keith, The lost song(foarte emotionant), Dear John(merita vazut love struck), P.S love you., Sweet November ( foarte emotionant), if Only. Si mai stiu dar nu`mi vin la ora asta laughing oricum Sper sa-ti placa :*

| whiteOdrink a răspuns:

A walk to remember
The Lake House
Letters to Juliet