| BBEgirl a întrebat:

Vreau si eu sa gasesc numele filmului horror a carui poveste suna cam asa din cate mi-a spus un prieten:O batrana vine la o tipa care lucra intr-o banca si o implora sa o mai lase o perioada cu datoriile neplatite insa aceasta refuza in prima faza apoi il intreaba pe seful ei acesta accepta sa o pasuiasca pe batrana dar ea o minte si ii spune ca seful ei nu a fost de acord.Cand da sa plece tipa acasa batrana intra in masina ei printr-o batista care plutea si incearca sa o omoare.Nereusind ii blesteama nasturele de la jacheta si cat timp va purta acest nasture va fi blestemata. Tipa se duce la un vrajitor acesta ii recomanta sa bage spiritul rau intr-o capra si sa dea nasturele blestemat unei alte persoane intr-un plic ca sa scape de blestem.La final ea incurca plicurile datorita unui vant puternic si moare tarata de diavol in iad direct de pe peronul trenului unde era cu iubitul ei pentru ca nasturele a ramas tot la ea incurcand plicurile. FUNDA MARE DE TOT pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| andreealove20 a răspuns:

Este vorba despre filmul "tarata in iad" (drag me to hell) l-am vazut si eu si este super frumos! Sper ca o sa-ti placa si tie:*:*:*

10 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Cred ca la filmul asta te referi: Drag Me to Hell http://SPAM/horror/422-drag-me-to-hell.html

| Nymphetamine a răspuns:

Drag me to hell. happy

| Nymphetamine a răspuns:

@andreealove20: cica "este super frumos" laughing frumos? doamne, e un film de groaza, de fapt...e mai degraba scarbos decat horror.

| Pepper9 a răspuns:

Drag me to hell.

| TRN a răspuns:

Da l-am vazut e horror raulaughing iti spun sa nu te uiti noaptea la el
in fine nul stiu cum se numeste
dar am sa til caut...

| redQueen a răspuns:

Filmul se numeste "Drag me to hell".

| Byutsa a răspuns:

Drag me to hell se numestebig grin e foarte tare filmu o sa razi da o sa fie scarbosbig grinlaughing)

| Daviphi a răspuns:

Drag Me to Hell

| RedBianche a răspuns:

Drag me to hell happy

| RedBianche a răspuns:

Drag me to hell big grin